Zastępca Kierownika Magazynu

Zakres obowiązków

  • Administrowanie kierowanie pracami zespołu magazynierów,
  • Dbałość o prawidłową dokumentację magazynową,
  • Kontrola stanów magazynowych,
  • Zakupy materiałowe produkcyjne i zwykłe,
  • Praca w firmie automotive,
  • Realizacja zamówień wewnętrznych oraz zapewnienie ciągłości dostaw,

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z gospodarką magazynową oraz zakupami,
  • Doświadczenie w administrowaniu magazynem (sprawy organizacyjne związane z pracownikami, przydzielanie zadań, kontrola stanów magazynowych,
  • Zakupy materiałowe zgodnie z zapotrzebowaniem produkcji,
  • Znajomość j.angielskiego w stopniu dobrym,
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Zainteresowania techniką, techniczny umysł,
  • Mile widziane wykształcenie techniczne związane z motoryzacją.

Oferujemy

  • Pracę w bardzo dobrej międzynarodowej firmie automotive,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • System premiowy oraz benefity,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Szybki proces rekrutacji,

Dodano: 2020-07-16 10:28:45