Specjalista ds. logistyki i obsługi klienta

Zadania

- nadzór nad wysyłkami towarów do klientów,

- prowadzenie wysyłek i bieżący kontakt z klientami,

- prowadzenie dokumentacji,

- wsparcie w rozwiązywaniu problemów z klientami,

- dbanie o dobre relacje z klientami,

Wymagania

-  doświadczenie na podobnym stanowisku,

-  znajomość systemów klasy ERP;

-  doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją związaną z logistyką i wysyłkami,

-  znajomość j.angielskiego,

-  wysokie zdolności interpersonalne,

-  gotowość do pracy w Ostaszewie,

Oferujemy

- umowa o pracę,

- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- możliwości rozwoju,

- premie (regulaminowe, uznaniowe),

- praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku,

Dodano: 2022-02-02 13:59:02