OBSŁUGO - USTAWIACZ WTRYSKAREK

Zadania

  • Montaż i demontaż form na wtryskarce,
  • Przygotowanie wtryskarki do pracy,
  • Ustawianie parametrów procesu na wtryskarkach,
  • Ocena wizualna jakości produkowanych detali
  •  Obsługa odwijaków i nawijaków w procesach overmolding,
  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  •  Gotowość do odbycia szkolenia w Niemczech.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku ustawiacza maszyn wtryskowych lub podobnym (2 lata),
  • Znajomość procesów przetwórstwa tworzyw,
  • Znajomość podstaw rysunku technicznego (używany w codziennej pracy),
  • Umiejętność wykonywania pomiarów (głównie suwmiarka).
  • Mile widziane uprawnienia na suwnicę.

Oferujemy

  • Umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
  • Premia kwartalna w wysokości do 6%,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia (program szkoleń wewnętrznych),
  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy,
  • Prywatna opieka medyczna LUX-MED dla pracownika oraz członków rodziny,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach COMPENSA,
  • Dofinansowanie do obiadów (stołówka zakładowa),
  • Dofinansowanie do wczasów/wypoczynku,
  • Talony na święta,
  • Dofinansowanie do okularów,
  • Profity dla członków rodziny (paczki, prezenty dla dzieci pracowników),
  • Pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach,
  • Profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji.

Dodano: 2022-02-03 10:29:20