MŁODSZY SZLIFIERZ

Zadania

  • Wykonywanie pracy na szlifierkach płaszczyznowo-profilowych zgodnie z wymogami rysunku technicznego i procesu technologicznego,
  • Szlifowanie materiałów z węglika spiekanego,
  • Szlifowanie materiałów ze stali narzędziowej,
  • Przygotowanie właściwego profilu ściernic na szlifierki.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe/średnie techniczne,
  • Doświadczenie w pracy na szlifierkach profilowych,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność dokonywania pomiarów,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy

  • Umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
  • Premia kwartalna,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia (program szkoleń wewnętrznych),
  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy,
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Dofinansowanie do obiadów (stołówka zakładowa),
  • Dofinansowanie do wczasów/wypoczynku,
  • Talony na święta,
  • Dofinansowanie do okularów,
  • Profity dla członków rodziny (paczki, prezenty dla dzieci pracowników),
  • Pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach,
  • Profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji.

Dodano: 2022-02-03 11:11:12