OPERATOR LINII GALWANICZNEJ

Zadania

  • Przygotowanie i ustawienie linii galwanicznej do produkcji konkretnego wyrobu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami, uruchomienie linii i rozpoczęcie produkcji,
  • Nadzorowanie przebiegu procesu,
  • Kontrola jakości gotowego wyrobu zgodnie z planem kontroli,
  • Wypełnianie kart kontroli,.
  • Obsługa odwijaków i nawijaków – zmiana palet, przekładek i papieru,
  • Pakowanie detali zgodnie ze „specyfikacją pakowania”.

Wymagania

  • Wykształcenie min zawodowe techniczne,
  • Doświadczenie w pracy na produkcji,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany),
  • Sprawność manualna,
  • Odpowiedzialność za powierzony proces.

Oferujemy

  • Umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
  • Premia kwartalna w wysokości do 6%,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia (program szkoleń wewnętrznych),
  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy,
  •  Prywatna opieka medyczna LUX-MED dla pracownika oraz członków rodziny,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach COMPENSA,
  • Dofinansowanie do obiadów (stołówka zakładowa),
  •  Dofinansowanie do wczasów/wypoczynku,
  • Talony na święta,
  • Dofinansowanie do okularów,
  • Profity dla członków rodziny (paczki, prezenty dla dzieci pracowników),
  • Pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach,
  • Profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji.

Dodano: 2022-02-03 13:32:03