MŁODSZY ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

Zadania

  • przezbrajanie, konserwacja i regeneracja tłoczników,
  • kondycjonowanie tłoczników zgodnie z dokumentacją i instrukcją,
  •  ustawianie pras produkcyjnych oraz ich podajników,
  • uczestnictwo w rozruchu tłocznika,
  •  usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje tłoczników,
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność wykonywania pomiarów,
  • precyzja i systematyczność,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • mile widziana  znajomość budowy i działania tłoczników, uprawnienia na suwnicę.

Oferujemy

  • Umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
  • Premia kwartalna w wysokości do 6%,
  •  Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia (program szkoleń wewnętrznych),
  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy,
  • Prywatna opieka medyczna LUX-MED dla pracownika oraz członków rodziny,
  •  Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach COMPENSA,
  • Dofinansowanie do obiadów (stołówka zakładowa),
  • Dofinansowanie do wczasów/wypoczynku,
  • Talony na święta,
  •  Dofinansowanie do okularów,
  • Profity dla członków rodziny (paczki, prezenty dla dzieci pracowników),
  • Pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach,
  • Profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji.

Dodano: 2022-02-03 15:00:23