Operator linii produkcyjnej wyrobów cukierniczych

Zakres obowiązków

- obsługa maszyn zgodnie z wyznaczoną specyfikacją linii produkcyjnej, kontrola prawidłowości działania, regulacja urządzeń produkcyjnych,

- montaż i demontaż maszyn i urządzeń produkcyjnych,

- organizacja pracy pracownikom produkcyjnym,

- przygotowanie i zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów związanych z pracą w obszarze produkcyjnym, raportowanie o zachodzących nieprawidłowościach dotyczących linii produkcyjnej

- zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej i zachowanie ustalonych wydajności pracy linii

- utrzymanie wysokiej jakości produktów na każdym etapie produkcji.

- przygotowanie surowców, półproduktów do produkcji,

- inne czynności produkcyjne zlecone przez przełożonego,

- przestrzeganie zasad higieniczno-sanitarnych i bezpieczeństwa.

- przestrzeganie polityki jakości i wymagań systemu zarządzania jakością wg IFS i BRC

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- wykształcenie średnie,

- książeczka sanitarno- epidemiologiczna,

- umiejętność pracy w zespole,

- cechy dobrego organizatora,

- mile widziana znajomość z dziedziny techniki/ mechaniki,

- dyspozycyjność do pracy zmianowej (II zmiany) od pon-pt,

Oferujemy

- pracę w rozwijającej się firmie,

- umowę o pracę,

- wynagrodzenie podstawowe,

- dodatek funkcyjny,

- premię uznaniową,

- benefity,

- możliwość zakupu towarów firmy w obniżonych cenach,

Dodano: 2020-07-24 13:10:19