Pracownik produkcji z orzeczeniem o niepełnosprawności

Zakres obowiązków

  • wsparcie prac produkcyjnych w firmie z branży automitive;
  • zapewnienie ciągłości produkcji;
  • kontrola jakości;
  • układanie elementów zgodnie z przyjętymi zasadami;

Wymagania

  • gotowość, dyspozycyjność do podjęcia pracy na produkcji w systemach: 1-zmianowym  (6-14) lub 2 zmianowym (6-14/14-22) lub 3 zmianowym (6-14/14-22/22-6)
  • brak przeciwwskazań do pracy stojącej;
  • gotowość do podjęcia pracy w Toruniu lub w Ostaszewie;
  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności;

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta.

Dodano: 2022-02-17 13:42:28