Pracownik montażu 1 zmiana także dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Zakres obowiązków

Aktualnie poszukujemy nowych pracowników do wsparcia linii produkcyjnej. Praca polega na realizacji projektu/instrukcji montażu elementów składających się na wyposażenie wnętrza karetki/ambulansu. Do głównych czynności należy obsługa wkrętarki, poziomicy, miary, wiertarki oraz prawidłowe odczytanie danych z instrukcji. Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Wymagania

Od osób zainteresowanych wymagamy :

dyspozycyjności do pracy w godzinach od 6 do 14 od poniedziałku do piątku z możliwością nadgodzin;

sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

odpowiedzialności za powierzone narzędzia;

punktualności.

Oferujemy

Oferujemy :

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez firmę;

Atrakcyjne wynagrodzenie zaczynające się od 3400 zł brutto;

Liczne premie i dodatki;

Jasne zasady wynagradzania pracowników;

System poleceń pracowników;

Dodano: 2022-02-17 15:22:14