Konsultant ds.rekrutacji z j.ukraińskim

Zadania

  • pomoc w zatrudnianiu pracowników tymczasowych i stałych,
  • tłumaczenia polsko-ukraińskie,
  • legalizacja pobytu i zatrudnienia obywateli Ukrainy,

Wymagania

  • wysoka komunikatywność, otwartość, empatia,
  • doświadczenie rekrutacyjne mile widziane,
  • znajomość procedur legalizacyjnych po zmianach w ustawie,
  • dobre posługiwanie się j.polskim i ukraińskim,
  • mile widziana znajomość j.angielskiego,
  • dobra obsługa komputera,

Oferujemy

  • zatrudnienie w międzynarodowej agencji pracy,
  • możliwość rozwoju,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zaangażowania,
  • ubezpieczenie NW, na życie,
  • dobra atmosfera w pracy,

Dodano: 2022-03-01 11:16:16