Kierownik utrzymania ruchu

Zadania

  • kierowanie zespołem działu utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej z branży konstrukcji stalowych,
  • zapewnienie utrzymania ruchu maszyn i instalacji produkcyjnych,
  • nadzór nad prowadzeniem działań prewencyjnych jak i niezwłocznym usuwanie m awarii maszyn, instalacji i urządzeń produkcyjnych,
  • udział w procesach modernizacji maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • koordynowanie prac serwisowych,

Oczekiwania

  • wykształcenie wyższe techniczne - mechanika lub pokrewne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży konstrukcji stalowych, spawalnictwa itd.
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysokie kompetencje managerskie,
  • dobra znajomość j.angielskiego,

Oferujemy

  • dobre warunki zatrudnienia,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy w zgranym zespole,
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • obszerny pakiet benefitów: m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, karty SODEXO i inne.

Dodano: 2022-03-02 10:52:38