Pracownik magazynu/logistyki

Zakres obowiązków

• przygotowanie wysyłek, kompletowanie zamówień;

• układanie wyrobów na palety, transport wózkiem paletowym;

• zabezpieczanie detali przed załadunkiem;

• dostarczanie detali na obszar produkcji;

• monitorowanie stanów magazynowych.

Wymagania

• gotowość do pracy 2 zmianowej (pon-pt);

• sprawność fizyczna;

• dobra umiejętność organizacji pracy własnej;

• doświadczenie w pracy na stanowisku magazynier, pomocnik magazyniera i pokrewne;

• uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych - mile widziane.

Oferujemy

• umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia;

• wynagrodzenie od 3400 brutto + premie, dodatki za frekwencje;

• odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Dodano: 2022-03-16 15:12:28