Pracownik biurowy z orzeczeniem o niepełnosprawności

Zakres obowiązków

Prace administracyjno-biurowe, m.in: przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, odbieranie i łączenie telefonów, zarządzanie obiegiem dokumentów;

Koordynowanie współpracy z kontrahentami, usługodawcami;

Przygotowywanie dokumentacji firmowej, pism, analiz, raportów i zestawień;

Wystawianie faktur;

Wymagania

Czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny);

Bardzo dobra znajomość programu Excel;

Doświadczenie na podobnym stanowisku;

Dokładność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy;

Oferujemy

Zatrudnienie początkowo w ramach umowy o pracę tymczasową z perspektywą angażu w oparciu o umowę o prace bezpośrednio z pracodawcą;

Możliwość rozwoju zawodowego;

Miła, partnerska atmosfera pracy.

Dodano: 2022-03-25 11:04:03