Operator linii produkcyjnej wyrobów cukierniczych

Zakres obowiązków

obsługa maszyn zgodnie z wyznaczoną specyfikacją linii produkcyjnej, kontrola prawidłowości działania,

montaż i demontaż maszyn i urządzeń produkcyjnych,

organizacja pracy pracownikom produkcyjnym,

przygotowanie i zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów związanych z pracą w obszarze produkcyjnym, raportowanie o zachodzących nieprawidłowościach,

zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej i zachowanie ustalonych wydajności pracy linii,

przygotowanie surowców, półproduktów do produkcji, wykonywanie innych czynności produkcyjnych.

Wymagania

wykształcenie średnie spożywcze lub techniczne,

książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

gotowość do pracy 2 zmianowej (godz. pracy wg grafiku 4.30- 12.30 lub 6.00-14.00 //13.00-21.00 /14.00-22.00),

mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

umowę o pracę,

stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,

wynagrodzenie podstawowe + premia,

wolne weekendy,

pracę na terenie Bydgoszczy (os.Okole).

Dodano: 2022-04-06 11:18:09