Kontroler kosztów

Zakres obowiązków

Odpowiedzialność za proces kalkulacji kosztów i budżetowania linii produkcyjnej,

Nadzór nad listami materiałowymi, aktualnymi cennikami,

Stałe monitorowanie cen półproduktów,

Wspieranie działu handlowego w ofertowaniu klientów,

Kontrola kosztów, tworzenie kosztorysów oraz budżetów do projektów nowych i trwających,

Zapewnienie aktualnych danych dotyczących kosztów dla poszczególnych komórek w firmie,

Tworzenie raportów oraz analiz,

Praktyczne podejście do kontroli kosztów.

Wymagania

Wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze rachunkowości, ekonomii lub finansów,

Doświadczenie w obszarze związanym z kontrolą/analizą finansową w zakładzie produkcyjnym,

Znajomość języka angielskiego poziom minimum B2.

Dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel,

Umiejętność analizy danych,

Umiejętność prezentowania danych,

Mile widziane doświadczenie w pracy w systemie ERP (SAP).

Oferujemy

Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji,

Umowę o pracę,

Możliwość rozwoju,

Wdrożenie i wsparcie zespołu,

Zadaniowy charakter pracy,

Niekorporacyjny charakter firmy z wypracowaną własną kulturą organizacji.

Dodano: 2022-04-25 11:15:24