Magazynier UDT

Zakres obowiązków

  • Przyjmowanie towaru do magazynu,
  • Rozmieszczenie i ułożenie przyjętego towaru w magazynie,
  • Wydawanie towaru,
  • Przestrzeganie zasad obiegu dokumentów magazynowych,

Wymagania

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Samodzielność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia,
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do karty Multisport lub Ok System, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do przedszkola, paczki mikołajkowe dla dzieci, świąteczna pomoc finansowa),
  • Owocowe środy, darmowa herbata i kawa,
  • Prywatna opieka medyczna (Medicover),
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE),
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Dodano: 2022-05-10 12:24:08