Kierownik Działu Zakupów

Zadania

  • współtworzenie polityki działu zakupów,
  • realizacja zakupów strategicznych, surowiec, podzespoły,
  • realizacja zakupów krajowych i zagranicznych - głównie Azja (Chiny),
  • odpowiedzialność za realizację polityki zakupowe przez zespół,
  • negocjacje zakupowe,
  • stałe monitorowanie rynku dostawców,
  • budowanie relacji z dostawcami,
  • kontrola umów,
  • zarządzanie logistyką dostaw, transport lądowy, morski, lotniczy,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w tworzeniu polityki zakupowej firmy,
  • wysokie kompetencje negocjacyjne oraz interpersonalne,
  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego,
  • doświadczenie w realizacji zakupów od dostawców azjatyckich,
  • znajomość ERP,
  • wiedza z zakresu INCOTERMS oraz prawa celnego,
  • samodzielność w działaniu,
  • nastawienie na cel,
  • mile widziane doświadczenie w branży elektronicznej,

Oferta

  • zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • rynkowe wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju,
  • umowa o pracę,
  • pakiet ubezpieczeń,
  • pakiet socjalny, sportowy,
  • samochód służbowy,
  • wyzwania,

Dodano: 2022-06-20 08:49:46