Business Development Manager IT

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów dla firmy z zakresu: CX i usług IT, Skanowanie dokumentów,  EDM,
  • budowanie trwałych relacji biznesowych,
  • tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej firmy,
  • dbanie o właściwą komunikację z klientem na wszystkich etapach projektów,
  • raportowanie do zarządu i udziałowców,
  • identyfikacja nowych biznesów,

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży w branży BPO/Outsourcing/SSC w dynamicznym środowisku,
  • świadomość biznesowa i finansowa branży,
  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów strategicznych,
  • udokumentowane doświadczenie w sprzedaży potwierdzone sukcesami,
  • umiejętność prowadzenia prezentacji,
  • wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • znajomość j.angielskiego w stopniu dobrym,
  • doświadczenie w budowaniu trwałych relacji biznesowych,
  • zaawansowane zdolności z zakresu IT: Microsoft, platformy CX typu Quadient, Adobe, Xmpie oraz zdolność szybkiego dokształcania się w tym zakresie,
  • wykształcenie techniczne , najlepiej IT, inżynieria etc.
  • wysokie zdolności analityczne,

Oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy B2B lub umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość pracy zdalnej z wizytami w siedzibie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny system premiowo-prowizyjny,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,

Dodano: 2020-08-17 11:03:22