Specjalista ds. marketingu

Zakres obowiązków

  • opieka i prowadzenie social media firmy produkcyjnej,
  • przygotowywanie contentu na social media,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie pozycjonowania, grafiki itd.
  • tworzenie i/lub zakup materiałów marketingowych firmy,
  • opieka za wszystkie konta firmy na social media FB, Instagram itd.
  • dbanie o spójność materiałów i wizerunku firmy,

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata, warunek konieczny,
  • kreatywność i inicjatywa,
  • biegłość w obsłudze portali społecznościowych,
  • doświadczenie w zakupach marketingowych,
  • doświadczenie w reprezentowaniu firmy na targach i wystawach,
  • dobra organizacja,
  • znajomość j.angielskiego w stopniu dobrym,

Oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie produkcyjnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w ciekawej branży,

Dodano: 2020-08-17 21:38:53