Koordynator ds.zakupów

Zadania

  • wsparcie koordynacji procesu zakupowego,
  • doskonalenie skutecznych modeli zakupowych i zaopatrzenia,
  • doskonalenie i wdrażanie procedur oraz standardów dotyczących obsługi procesu zakupowego i współpracy z komórkami w organizacji,.
  • doskonalenie narzędzi skutecznego planowania i zarządzania zapasami
  • obsługa zaopatrzenia,
  • współpraca z obecnymi dostawcami krajowymi i zagranicznymi, w tym w tym koordynacja dostaw drogą lądową, morską, lotniczą)
  • zapewnienie alternatywnych źródeł dostaw dla materiałów i towarów, stałe monitorowanie rynku dostawców, przygotowywanie zapytań ofertowych
  • utrzymywanie aktualnych danych w bazie dostawców.

Oczekiwania

  • 3-5 lat doświadczenia w obszarze zakupów w organizacji o profilu produkcyjno-handlowym, z uwzględnieniem zaopatrywania produkcji w surowce - ważne,
  • umiejętność współpracy z działem technicznym,
  • obsługa zakupów i łańcucha dostaw z krajów poza UE w tym Azji, min 2 lata.
  • znajomość reguł Incoterms oraz przepisów celnych i podatkowych,
  • znajomość systemów ERP,
  • bardzo dobra znajomość Excel,
  • znajomość języka angielskiego (min. Poziom B2), mile widziana znajomość j.niemieckiego

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • odpowiedzialne i pełne wyzwań stanowisko
  • rozwój zawodowy i realne możliwości awansu
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa)

Dodano: 2022-09-27 08:41:06