Dyrektor Działu Technicznego

Zadania

  • zarządzenie działem technicznym firmy zajmującej się instalacjami typu: monitoringu, ochrona, CCTV, GPS,
  • współtworzenie i i wdrażanie procesów wspierających realizację celów biznesowych,
  • kompleksowe zarządzanie obszarem technicznym w tym: zapewnienie przeszkolenia personelu technicznego, przestrzeganie technologii napraw, etc.
  • poszukiwanie nowych rozwiązań, usług, technologii mających na celu usprawnienie działania firmy,
  • optymalizacja kosztów poprzez wdrażanie norm i procedur oraz nowoczesnych technologii,
  • zapewnienie wysokiej jakości pracy podległych działów.

Oczekiwania

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, wydział elektryczny, budowy maszyn, mechaniczny)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min.2 lata,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 5 lat,
  • doświadczenie w budowaniu relacji z serwisami oraz dostawcami usług,
  • znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • doświadczenie w zakresie realizacji jako PM inwestycji (technologicznych, infrastrukturalnych, systemowych) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem innowacji,
  • pracę w firmie o długoletniej tradycji i doświadczeniu,
  • możliwość rozwoju,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w Toruniu,

Dodano: 2022-10-06 08:06:04