Wdrożeniowiec Comarch

Zakres obowiązków

  • przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych
  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej
  • konfigurowanie systemu, dostosowanie do wymagań i specyfiki klienta
  • współpraca z programistami
  • szkolenie i wsparcie techniczne użytkowników systemu

Wymagania

- co najmniej 2 letniego doświadczenia we wdrażaniu Comarch ERP XL

Oferujemy

  • rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb
  • bardzo dobre wynagrodzenie z pełnym ZUS-em
  • czas pracy w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku
  • szkolenia produktowe
  • opiekuna wprowadzającego w prowadzone projekty
  • narzędzia pracy: laptop i dodatkowy monitor do pracy, itp.
  • pracę w zgranym zespole zawsze gotowym do pomocy

Dodano: 2020-08-17 22:02:44