Sekretarka

Zadania

  • Prowadzenie sekretariatu firmy,
  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Zaopatrywanie biur w art. biurowe, spożywcze i środki czystości,
  • Obsługa centrali telefonicznej,
  • Obsługa podroży służbowych pracowników firmy i członków zarządu (rezerwacja hoteli, biletów kolejowych, lotniczych , ubezpieczeń),
  • Wsparcie działu księgowości poprzez rejestrację faktur,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • Przygotowanie i obsługa konferencji, zebrań, spotkań i odpraw.

Oczekiwania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Zadaniowe podejście do wykonywanych obowiązków,

Oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie, dodatki okolicznościowe,
  • Miła atmosfera w firmie,
  • Pakiet sportowy,
  • Pakiet opieka medyczna,
  • Pakiet ubezpieczenie grupowe,

Dodano: 2022-10-19 11:20:34