Inżynier Jakości

Zadania

  • praca w zespole jakości w firmie Automotive,
  • wsparcie jakościowe dla produkcji,
  • nadzór nad komunikacją zewnętrzną dotyczącą reklamacji oraz wewnętrzną w zakresie poprawy jakości,
  • nadzorowanie określonych i ustalonych planów działań dla niezgodności wewnętrznych i zewnętrznych,
  • współudział w zespole analizującym aktualne procesy dla ustalenia źródłowych przyczyn niezgodności i określania działań ,
  • nadzór nad terminowym wdrażaniem działań korygujących i naprawczych oraz rozwiązań w aktualnych procesach,

Oczekiwania wobec kandydatów

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane : Mechaniczne, Mechanika i budowa maszyn, Inżynieria materiałowa lub Inżynieria procesowa;
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność raportowania;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie, bonusy,
  • szkolenie wstępne oraz szkolenia rozwojowe,
  • przyjazne środowisko oparte na dzieleniu się wiedzą,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • imprezy integracyjne,
  • praca w firmie o długiej tradycji,
  • praca w firmie o stabilnej pozycji finansowej i rynkowej,
  • udział w projektach międzynarodowych,

Dodano: 2022-10-21 13:31:28