Handlowiec Konstrukcje Stalowe

Zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów na danym terenie,
  • sprzedaż usług konstrukcji i montażu konstrukcji stalowych,
  • raportowanie działań,
  • budowanie trwałych relacji biznesowych,
  • praca w terenie,
  • analiza rynku,

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min.2 lata,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży konstrukcji stalowych,
  • samodzielność w działaniu,
  • wykształcenie najlepiej techniczne,
  • prawo jazdy kat.B,
  • nastawienie na cel i rezultat,
  • wysokie zdolności interpersonalne,

Oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie na podstawie umowy o prace,
  • niezbędne narzędzia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system bonusowo-prowizyjny,
  • możliwość rozwoju,

Dodano: 2020-08-17 22:04:39