Specjalista ds. exportu j.niemiecki

Zakres obowiązków

  • prowadzenie sprzedaży exportowej firmy na rynkach DACH,
  • analiza rynku, monitoring konkurencji,
  • budowanie trwałych relacji z klientami zagranicznymi,
  • kontakt z klientem na całym etapie projektu,
  • wizyty u klientów zagranicznych, uczestnictwo w targach branżowych,
  • budowanie bazy klientów,
  • efektywna sprzedaż,

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • potwierdzone sukcesy sprzedażowe,
  • bardzo dobra znajomość j.niemieckiego,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • prawo jazdy,

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet narzędzie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • możliwości rozwoju,

Dodano: 2020-08-26 11:41:52