Operator Maszyn

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn w firmie spożywczej,
  • drobne prace konserwatorskie, ustawianie parametrów,
  • uzupełnianie płynów i innych substancji,
  • dbałość o czystość maszyn,
  • pomoc przy produkcji,
  • zgłaszanie usterek maszyn,

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • przestrzeganie higieny i przepisów związanych z produkcją żywności,
  • badania sanepid lub gotowość do ich wyrobienia,
  • umiejętność obsługi komputera i wprowadzania danych do dokumentacji maszyn,

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie spożywczej, (nie zwalniała przy lockdownie z powodu pandemii),
  • pracę na 2 zmiany,
  • umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • wynagrodzenie podstawowe,
  • dodatek stanowiskowy,
  • premię,
  • benefity,

Dodano: 2020-09-09 07:55:00