Inżynier projektant instalacji elektrycznych stacji uzdatniania wody i ścieków

Zakres obowiązków

  • Badanie i raportowanie stanu różnorodnych instalacji elektrycznych
  • Ocena dokumentacji technicznej
  • Przygotowywanie projektów elektrycznych
  • Współpraca z klientem przy ustalaniu zakresu prac
  • Opracowywanie projektów i kosztorysów
  • Projektowanie systemów dystrybucji energii elektrycznej, w tym harmonogramów obciążenia
  • Przygotowanie obliczeń i harmonogramów kabli
  • Współpraca z innymi działami, między innymi: projektowaniem, kontraktami, kontrolą i automatyzacją
  • Zrozumienie i umiejętność aktualizacji schematów instalacji
  • Przygotowanie zasad i wytycznych do kontroli
  • Praca zgodnie ze standardami IS, EN, BS & IEC
  • Zakup wszystkich elementów koniecznych do realizacji projektu
  • Planowanie harmonogramu wszystkich instalacji od rozpoczęcia do zakończenia projektu oraz przekazanie całej dokumentacji

Wymagania

  • Dyplom technika-elektryka lub pokrewny
  • Możliwość potwierdzenia doświadczenia referencjami
  • Znajomość branży wodno-ściekowej mile widziana
  • Dobra znajomość narzędzi pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność czytania i wprowadzania poprawek na schematach i rysunkach technicznych
  • Umiejętność czytania schematów P&ID
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Dobre umiejętności inżynieryjne, analityczne i rozwiązywania problemów
  • Dobre umiejętności efektywnej współpracy w środowisku zespołowym
  • Praktyczna znajomość CAD będzie zaletą, ale nie jest wymagana
  • Umiejętność terminowego i zorganizowanego przedstawiania informacji dla Dyrektorów Handlowych i Projektowych
  • Inżynieria projektu/ zarządzanie budową/ instalacja M&E, zarządzanie personelem oraz doświadczenie w branży wodno-ściekowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Oferujemy zakres płac od 50 do 80 tysięcy Euro rocznie (22000 - 30000 zł miesięcznie) w zależności od kwalifikacji
  • Samochód służbowy
  • Telefon służbowy
  • Laptop służbowy
  • Premie w zależności od osiągnięć

Dodano: 2023-09-08 08:20:32