Kontroler Finansowy

Zakres obowiązków

- Prowadzenie kontrolingu produkcji, analiza kosztów, wydajności i rentowności zakładu oraz jego produktów

- Kontrola rozliczeń dostaw i kalkulacji kosztów produkcji

Kontrola procesów wewnętrznych firmy

- Określanie marż produkcyjnych, wsparcie zarządu przy tworzeniu i aktualizacji cenników

- Planowanie i rozliczanie danych w zakresie jednostek fizycznych (produkcja, sprzedaż, zużycie oraz zakup)

- Opracowanie analiz, raportów i prezentacji wyników na potrzeby zarządcze oraz codzienna współpraca z zarządem

- Opracowanie rocznych i wieloletnich planów oraz prognoz finansowych

- Kontrola wydatków na prowadzenie działalności

- Weryfikacja realizacji budżetów, analiza odchyleń

- Tworzenie zaleceń i wskazań na podstawie przeprowadzonych kontroli i analiz oraz nadzorowanie ich wdrażania przy współpracy z zarządem

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe z zakresu finansów lub controllingu

- Co najmniej dwa lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego

- Umiejętność komunikacji w języku angielskim

- Zdolność zrozumiałego przekazania wyciągniętych wniosków i ukazywania zależności finansowych zarządowi i pracownikom

- Doświadczenie w pracy z różnymi systemami księgowymi i magazynowymi

- Doświadczenie w zarządzaniu kapitałem obrotowym i kalkulacją kosztów produkcji

- Elastyczność i umiejętność pracy w dynamicznej firmie o profilu produkcyjnym opartym na wielu krótkich seriach produktów

- Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, dbałość o szczegóły, ukierunkowanie na sprawne, skuteczne i terminowe rozwiązywanie problemów

Oferujemy

- Możliwość pracy w firmie będącej liderem w branży eksportu i produkcji szerokiej gamy materiałów marketingowych, o ugruntowanej pozycji na rynku, budowanej od 2008 roku

- Pełne wsparcie ze strony zarządu oraz działu księgowości

- Możliwość rozwoju oraz awansu

- Wysoka autonomia pracy

- Możliwość wdrożenia własnych, autorskich rozwiązań

- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

- Możliwość współpracy na podstawie UoP lub B2B

- Pakiet Luxmed, Denmed

Dodano: 2023-11-23 09:47:57