Inżynier/ Projektant

Zakres obowiązków

  • uczestnictwo w projektowaniu elementów związanych z motoryzacją, stolarką, elektryką, elektroniką, automatyką,
  • bieżąca współpraca z klientem na każdym etapie procesu,
  • zbieranie i przekazywanie danych do działów technicznych,
  • tworzenie dokumentacji projektowej,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min.2 lata,
  • komunikatywna znajomość j.angielskiego,
  • prawo jazdy kat.B,
  • biegła obsługa komputera pakiet MS Office oraz programy specjalistyczne, projektowe,
  • analityczny umysł,

Oferujemy

  • umowę o prace,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • pakiet dodatków i  benefitów,
  • premie,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • pracę na 1 zmianę,

Dodano: 2020-09-28 09:38:22