Elektryk Irlandia - Monter Liczników

Zakres obowiązków

  • podłączanie liczników elektrycznych typu Smart Meter u wskazanych klientów w różnych lokalizacjach, (instalacje typu Inteligentny Dom u klientów prywatnych jak i w firmach),
  • podłączanie instalacji zgodnie z rysunkami technicznymi,
  • bezpośredni kontakt z klientem,
  • dbałość o powierzone mienie,
  • terminowe wykonywanie prac,
  • aktualizacja podłączeń w systemie aplikacji mobilnej,
  • wstępne instruowanie klientów w zakresie obsługi systemu,
  • przyjmowanie zgłoszeń o problemach,
  • przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa pracy,

Wymagania

Warunki konieczne:

  • dobra znajomość j.angielskiego (częste kontakty językowe w pracy, potwierdzanie spotkania, wprowadzenie klienta do systemu),
  • wykształcenie elektryczne lub elektroniczne ( minimalnie ukończone Technikum z obroną pracy, tytułem magistra i uzyskanym Dyplomem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe ),
  • Prawo jazdy kat.B,
  • minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie elektryk lub elektronik,
  • uprawnienia SEP,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy zagranicznej,
  • doświadczenie w pracy w krajach anglosaskich,

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 49000 - 50000 Euro rocznie, około 4100 Euro brutto miesięcznie,
  • płatny urlop,
  • zatrudnienie w ramach irlandzkiej umowy o pracę,
  • samochód służbowy z kartą paliwową,
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania (sam decydujesz o lokalizacji, poza miastami taniej, można sprowadzić rodzinę),
  • pełne przeszkolenie i wdrożenie,
  • rekrutacja zdalna 2 etapowa,
  • narzędzia do pracy,
  • długofalowe zatrudnienie, przewidywalny czas projektu to około 5 lat,
  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych i kwalifikacji,
  • zatrudnienie w ciągu miesiąca,

Dodano: 2020-09-30 12:15:56