HR Manager

Zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za miękki HR w firmie,
  • opracowanie , stworzenie, wdrożenie min: systemu ocen pracowniczych, narzędzi do ocen, opisów stanowisk, ścieżek karier, macierzy kompetencji itd.
  • wsparcie merytoryczne dla Zarządu,
  • rozwiązywanie konfliktów,
  • komunikacja w firmie,
  • wspieranie managerów w motywacji pracowników,
  • opracowanie systemów i regulaminów,
  • udział we wdrażaniu ISO,
  • tworzenie konkursów, eventów dla pracowników,

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata,
  • doświadczenie w samodzielnym opracowywaniu i wdrażaniu narzędzi HR miękkiego,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • mile widziane doświadczenie w twardym HR,

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • pracę w innowacyjnym środowisku,
  • pracę w firmie B2B, B2C,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
  • autonomię i możliwość samorealizacji,

Dodano: 2020-10-13 08:45:00