Księgowa

Zakres obowiązków

  • prowadzenie księgowości firmy usługowej,
  • rozliczanie firmy w ramach KPiR,
  • prowadzenie kadr i płac pracowników (30 osób),
  • rozliczanie PIT, VAT,
  • Naliczanie ZUS, wprowadzanie danych do PŁATNIKa,
  • praca samodzielna,

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata,
  • znajomość kadr i płac z naliczaniem wynagrodzeń,
  • aktualna znajomość przepisów księgowych i kadrowych,
  • znajomość oprogramowania Insert GT,

Oferujemy

  • pracę w znanej firmie w okolicach Torunia (łatwy dojazd lub możliwość dojazdu z innymi pracownikami),
  • umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • stabilność zatrudnienia,
  • autonomię w działaniu,
  • wsparcie Zarządu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,

Dodano: 2020-10-28 11:57:45