Koordynator działu IT i zabezpieczeń technicznych

Zakres obowiązków

 - Wsparcie Działu Zabezpieczeń Technicznych w zakresie:

·       Konfiguracji systemów CCTV – telewizja dozorowa, SSWiN – System Sygnalizacji Włamania i Napadu

·       Podstawy sieci LAN/WAN w zakresie konfiguracji urządzeń

-  Administrowanie systemem monitorowania w tym przeprowadzanie analizy sygnałów

-   Konfigurowanie systemów analityki obrazu

-   Przeprowadzanie testów nowych urządzeń.

-   Obsługa administracyjna prowadzonych zakupów, a także podległych umów z dostawcami usług,

-   Prowadzenie ewidencji wyposażenia informatycznego i oprogramowania,

-   Administracja firmowymi serwerami Active Directory, www, inne

-   Administracja urządzeniami sieciowymi,

-   Bieżące wsparcie techniczne dla pracowników firmy w zakresie sprzętu i oprogramowania komputerowego,

-  Konfiguracja, konserwacja i naprawa bieżących usterek podległego sprzętu i oprogramowania,

Wymagania

-    Podstawowa umiejętność programowania systemów alarmowych w tym:

·       SSWiN – System Sygnalizacji Włamania i Napadu

·       GPS – System lokalizacji obiektu

·       Lokalizatorów personalnych

-    Umiejętność konfiguracji urządzeń CCTV

-    Znajomość programów typu VMS.

-    Znajomość obsługi i budowy komputera oraz urządzeń peryferyjnych, w tym umiejętność diagnozowania usterek sprzętowych i programowych,

-    Podstawowa znajomość technik wirtualizacji,

-    Znajomość administracji systemami Windows, Linux,

-   Podstawa znajomość zasad zarządzania urządzeniami sieciowymi

-    Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • praca w renomowanej firmie,
  • pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju,

Dodano: 2020-11-03 10:13:28