Magazynier

Zakres obowiązków

  •  sprawdzanie i pilnowanie stanów magazynowych, regularna inwentaryzacja magazynu,
  •  prowadzenie dokumentacji magazynowej i zarządzanie sprzętem w dostępnym systemie magazynowym
  •  przygotowywanie, kompletowanie, wydawanie i przyjmowanie, załadunek i rozładunek sprzętu na realizowane wydarzenia według dokumentacji projektowej
  •  kontrola stanu technicznego, jakościowego i ilościowego sprzętu

Wymagania

  •  co najmniej 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  •  dobrej organizacji pracy, zaangażowania i sumiennego wykonywania powierzonych obowiązków
  •  bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i środowiska Windows,
  •  umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
  • prawo jazdy kat.B
  • Dodatkowym atutem będzie: wykształcenie kierunkowe elektronik, elektryk,

Oferujemy

  • praca na 1 zmianę,
  • umowa o pracę,
  • szkolenia

Dodano: 2020-11-09 11:11:11