Cieśla / Zbrojarz 20000-25000 pln

Zakres obowiązków

  • montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych (Peri , DOKA)
  • układanie zbrojeń,
  • zalewnie betonem,
  • obsługa niezbędnych narzędzi,
  • praca 50 godzin w tygodniu,

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Cieśli szalunkowego lub Zbrojarza minimum 5 lat,
  • referencje z poprzednich miejsc pracy (udokumentowana historia zatrudnienia),
  • gotowość do wyjazdu w styczniu,
  • znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • gotowość do rekrutacji online 2 etapowej,
  • gotowość do 3 dniowej kwarantanny w Belgii,
  • dobry stan zdrowia,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości lub odpowiednie badania,

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 220-250 GBP netto za dzień pracy, (1100 - 1250 pln dziennie - miesięcznie do 25 000 pln),
  • zakwaterowanie, transport oraz test na Covid 19 pokrywane przez pracodawcę,
  • wynagrodzenie płatne tygodniowo,
  • kontrakt przewidziany na 45 tygodni (około 9 miesięcy),

Dodano: 2020-11-20 11:38:07