Konstruktor mechanik - konstrukcje stalowe

Zakres obowiązków

  • projektowanie nowych konstrukcji stalowych, mechanicznych dla branży motoryzacyjnej,
  • analiza możliwości konstrukcyjnych pod kątem oczekiwań klienta,
  • przygotowywanie dokumentacji wykonawczej oraz produkcyjnej;
  • tworzenie list materiałowych oraz zarządzanie nimi;
  • tworzenie instrukcji montażowych;
  • ścisła współpraca z kooperantami i dostawcami;
  • praca w okolicach Bydgoszczy (20 minut jazdy),

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne) Mechanika i Budowa maszyn;
  • min. 2 lata na stanowisku konstrukcyjnym;
  • biegła umiejętność projektowania w środowisku 3D SolidWorks/Solid Edge,
  • samodzielność w działaniu,
  • dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie w tworzeniu pełnej dokumentacji projektowej,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kompetencji,
  • system premiowy,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w przyjemnej atmosferze,

Dodano: 2020-12-22 10:37:31