Monter Ślusarz

Zakres obowiązków

  • montaż konstrukcji stalowych zgodnie z projektem,
  • przygotowanie elementów do montażu,
  • mile widziana umiejętność spawania mig/mag,
  • montaż urządzeń zgodnie dokumentacją technologiczną,
  • praca na terenie zakładu w okolicach Bydgoszczy,

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • kilkuletnie udokumentowane doświadczenie w pracach przy montowaniu konstrukcji stalowych,
  • mile widziana umiejętność sczepiania-spawania metodą MIG/MAG,
  • Dokładność, precyzja,

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia,
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
  • praca w renomowanej firmie,
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
  • system premiowy,

Dodano: 2020-12-22 10:41:29