Broker ds.ubezpieczeń majątkowych

Zakres obowiązków

  • obsługa ubezpieczeń majątkowych (przygotowanie slipu, negocjacje ofert i opracowanie analizy ofert z rekomendacją) dla dotychczasowych i nowych klientów;
  • spotkania z klientami, analiza ich potrzeb,
  • wyjazdy na lustracje;

Wymagania

  • minimum 2 lata na stanowisku związanym z obsługą ubezpieczeń majątkowych klientów korporacyjnych;
  • wykształcenie wyższe ( preferowane ekonomia, rachunkowość, prawo, administracja, zarządzanie ,ewentualnie studia zaoczne w toku);
  • zdany egzamin brokerski;
  • obsługa komputera, w tym zwłaszcza Excel;

Oferujemy

  • pełny etat w ramach umowy o pracę;
  • praca w godzinach 8-16 (możliwe inne do ustalenia);
  • praca w ciekawej branży;
  • narzędzia do pracy oraz szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne;
  • system premiowy.

Dodano: 2021-01-08 10:27:39