Quality Manager

Zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie zespołem podległych pracowników poprzez organizację pracy, delegowanie zadań i motywację;
  • Koordynacja projektów dotyczących wprowadzania, usprawniania i utrzymania odpowiedniego poziomu jakości produktów;
  • Inicjowanie zmian w zakresie poprawy jakości procesów;
  • Raportowanie wskaźników jakościowych;
  • Tworzenie dokumentacji związanej z kontrolą jakości;
  • Zgłaszanie i omawianie problemów jakościowych z Działem Produkcji;
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i udział w audytach dotyczących ISO 9001

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowane w zakresie Zarządzania Jakością;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów o różnym stopniu złożoności;
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność oraz zorientowanie na realizację celów;
  • Znajomość systemu zarządzania jakością wg normy ISO 9001

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i zaangażowania;
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Obszerny pakiet benefitów, między innymi: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport i inne;

Dodano: 2021-01-18 10:25:48