Pomocnik operatora linii galwanicznej (umowa o pracę)

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Zadania:
- obsługa maszyn do cięcia pianki,
- realizacja procesu rozkroju pianki,
- prace pomocnicze na produkcji,
- nadzór nad jakością wytwarzanych wyrobów.

Wymagania:
- sprawność fizyczna,
- uprawnienia na wózki są dodatkowym atutem,
- dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym,
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pełen etat,
- zawsze wolne weekendy,

- wysokie i konkurencyjne wynagrodzenie i dodatki premiowe,

- dogodny dojazd dla Pracowników,

- wdrożenie i przeszkolenie do nowych obowiązków,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- miłą atmosferę w zespole i nastawienie na wzajemną pomoc