Dotacja na kapitał obrotowy dla Flame Employment Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 w ramach działania 3.4 Dotacja na kapitał obrotowy

Praca od zaraz dla osób uczących z książeczką sanepidu!

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

ZAKRES ZADAŃ:
- Prace pomocnicze w procesie produkcji
- Pakowanie detali zgodnie ze specyfikacją

OCZEKUJEMY:
- Rzetelności, pracowitości
- Bardzo dobrej organizacji pracy
- Zdolności manualnych, skrupulatności, precyzji
- Dyspozycyjności (praca w systemie zmianowym)

OFERUJEMY:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Stabilność i pewność zatrudnienia
- Umowę o pracę (początkowo forma tymczasowa)
- Dogodny dojazd do firmy
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- System poleceń pracowniczych (jednorazowy dodatek pieniężny)

- Możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez firmę

- Zgrany zespół i miłą atmosferę