Proste prace produkcyjne - wysokie zarobki

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Zadania:

* zawieszanie detali na hakach,
* odbiór pomalowanych przez maszynę detali,
* kontrola jakości,
* pakowanie detali zgodnie ze specyfikacją pakowania.

Wymagania:

* cierpliwość i sumienność w wykonywaniu zadań,
* dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej,
* zręczność manualna,
* dobry wzrok.

Oferujemy:

* umowę o pracę na pełen etat,
* wynagrodzenie zawsze 10-go,
* premie uznaniowe,
* przejęcie przez Klienta po okresie próbnym.

CV prosimy aplikować poprzez portal lub osobiście w biurze
ul. Niedźwiedzia 5/2 (Stary Rynek) w Bydgoszczy
Od poniedziałku do piątku w godz 8-16.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Flame Employment Polska z siedzibą w Bydgoszczy, na potrzeby rekrutacji"

W przypadku chęci pozostawienia cv na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji, prosimy o dopisanie również poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Flame Employment Polska z siedzibą w Bydgoszczy, na potrzeby przyszłych rekrutacji"