Atrakcyjne zarobki - Praca bez doświadczenia

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

• wykonywanie prostych czynności produkcyjnych
• obsługa i nadzór nad urządzeniami
• odbiór detali z linii produkcyjnej
• kontrola jakości gotowego produktu
• foliowanie, pakowanie detali do transportu wewnętrznego

Wymagania:

• motywacja do podjęcia pracy fizycznej
• dyspozycyjność w systemie zmianowym
• zdolności manualne, dobry wzrok
• punktualność, dokładność wykonywania powierzonych zadań
• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie poprzez agencję o ugruntowanej pozycji na rynku
• szkolenie stanowiskowe przygotowujące do samodzielnej pracy
• okres wdrożenia na stanowisko
• umowę o pracę na pełny etat
• wynagrodzenie stałe + comiesięczna premia zadaniowa
• pracę zespołową nastawianą na wzajemną pomoc
• miłą atmosferę w zespole