Monter - 1 zmiana - umowa o pracę - branża motoryzacyjna

Toruń

kujawsko-pomorskie

Do codziennych zadań należeć będzie:

- praca przy użyciu prostych elektronarzędzi (wkrętarka, wiertarka),
- montaż elementów,
- składanie i kompletacja części,

- realizacja bieżących zleceń produkcyjnych.

Od Kandydatów oczekujemy:

- mobilności - dojazd do pracy ok.15 km od Torunia,
- umiejętności pracy w grupie,
- chęci i motywacji do pracy,
- dokładności i sumienności,
- otwartości na nowe zadania.

Kandydatom oferujemy:
- praca w systemie 1- zmianowym (PON- PT - 7-15),

- możliwość zwrotu kosztów dojazdu,

- umowę o pracę tymczasową,
- opiekę podczas wdrażania,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- podwyżka wynagrodzenia po okresie próbnym,

- pracę w nowocześnie wyposażonej hali,
- system poleceń pracowników.

Aplikując do nas przez formularz masz pewność, że:

- Twoje dane są i zawsze będą bezpieczne
- Możesz brać udział z kilku rekrutacjach zgodnych z twoimi oczekiwaniami
- Jako pierwszy dowiadujesz się o nowych ofertach. Osoby z naszej bazy otrzymują 70 % więcej ofert pracy.
- Twoje CV zostaje w naszej bazie kandydatów, nie musisz martwić się o wydruk przed spotkaniem.