Pracownik do działu zakupów

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Nadzorowanie stanów materiałów niezbędnych do produkcji oraz szacowanie zapotrzebowania
Sporządzanie zamówień zakupu oraz sprawowanie kontroli nad ich realizacją
Utrzymywanie relacji z polskimi i zagranicznymi dostawcami firmy
Obsługa wewnętrznego systemu SAP
Tworzenie baz danych w oparciu o arkusz kalkulacyjny Excel oraz prostych analiz

Wymagania:
Dokładność, odpowiedzialność, sumienność, terminowość, umiejętność organizacji pracy i wyznaczania priorytetów, umiejętność pracy w zespole, zdolności analityczne
Biegła znajomość języka angielskiego oraz obsługa pakietu Microsoft Office
Wykształcenie wyższe
Mile widziane doświadczenie w dziale zakupów i znajomość systemu SAP

Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole w oparciu o umowę o pracę.
Mile widziane CV oraz list motywacyjny w języku angielskim.’