Monter/Serwisant urządzeń chłodniczych

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Zadania:

  • montaż komponentów chłodniczych w siedzibie pracodawcy lub okazjonalnie na wyjazdach;
  • lutowanie twarde rur miedzianych;
  • prace ślusarskie zw. z montażem;
  • napełnianie urządzeń czynnikiem chłodniczym;
  • optymalizacja parametrów chłodniczych;diagnostyka awarii;

Wymagania:

  • ważne uprawnienia F-gazowe;
  • znajomość cyklu pracy obiegu chłodniczego;
  • znajomość rodzajów i właściwości czynników chłodniczych znajomość komponentów chłodniczych w tym armatury, zaworów; czujników i przede wszystkim sprężarek;

Oferujemy:

  • pracę stacjonarną w nowoczesnym zakładzie,
  •  praca na jedną zmianę ;
  • W przypadku braku ważnych uprawnień pracodawca pokryje koszty wznowienia uprawnień pod warunkiem zobowiązania długoterminowego na. min. 12 miesięcy.