Mechanik utrzymania ruchu

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Zadania:

• Rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych
• Bieżące usuwanie zgłoszonych usterek
• Modernizacja i przebudowa maszyn i urządzeń
• Wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji
• Zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne
• Zarządzanie zapasami części zamiennych
• Sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw
• Naprawa i modernizacja technicznych urządzeń infrastruktury
• Dbałość o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

• wykształcenie: min. Zawodowe - techniczne
• staż pracy: min. dwa lata doświadczenia serwisowaniu maszyn wtryskowych, obróbczych i urządzeń przemysłowych
• doświadczenie w zakresie: mechaniki, hydrauliki siłowej, pneumatyki, budowy, odbioru i eksploatacji maszyn,
• znajomość języków: j. angielski i niemiecki w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • miłą atmosferę w miejscu pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia
  • premia