Specjalista ds. sprzedaży samochodów ciężarowych

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Zadania:

- Aktywne prowadzenie sprzedaży samochodów ciężarowych .
- Prowadzenie spotkań handlowych z klientami z zastosowaniem obowiązujących
w firmie standardów.
- Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.
- Raportowanie wizyt i wszelkich działalności w obowiązujących w firmie systemach ewidencjonowania.
- Archiwizacja dokumentacji sprzedażowej.
- Uczestnictwo w akcjach reklamowych i marketingowych.
- Realizacja planów sprzedaży oraz wskaźników marżowych firmy.
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
- Analiza rynku oraz obserwacja działań konkurencji.
- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku i wśród klientów.

Wymagania:

- Wykształcenie średnie, preferowane wyższe
- Doświadczenie w pracy w terenie.
- Pożądane doświadczenie w branży B2B lub Dealer automotive.
- Praktyczna i znajomość programów : word, excel, power point , outlook
- Preferowana wiedza i umiejętności związane ze sprzedażą bezpośrednią.
- Prawo jazdy kat B.
- Kreatywność i inicjatywa w kontekście otwartości na zmiany (określenie poziomu zaangażowania na wyzwania, energia w podejściu do nowych zadań)
- Dobra organizacja czasu pracy z oceną samodyscypliny w powiązaniu zadań pod presją czasu
- Orientacja na realizacje celów i osiąganie wyników
MILE WIDZIANE:
- Znajomość języka obcego, preferowany angielski, niemiecki

Oferujemy:

- telefon komórkowy,
- laptop, samochód służbowy marki premium
- aktywne wdrożenie pracownika w struktury sprzedażowe importera dział sprzedaży
- Uczestnictwo w wyjazdowych szkoleniach produktowych i konferencjach , iwentach promujących produkt, imprezach branżowych
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Premie