Dotacja na kapitał obrotowy dla Flame Employment Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 w ramach działania 3.4 Dotacja na kapitał obrotowy

Elektryk Przemysłowy - praca w Irlandii

Toruń

kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
- Montaż przemysłowych instalacji elektrycznych;
- Układanie kabli w trasach i kanałach kablowych, rowach kablowych;
- Podłączanie kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych i urządzeń elektrycznych;
- Próby i pomiary elektryczne;
- Przestrzeganie zasad i przepisów BHP obowiązujących w przedsiębiorstwie i na budowie;

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku elektryka przemysłowego, w dziale UR lub na obiektach min.3 lata;
- Komunikatywna znajomość angielskiego;
- Uprawnienia SEP;
- Umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej;
- Gotowość do wyjazdu w lutym 2020;

Oferujemy:
- Zatrudnienie bezpośrednie w firmie irlandzkiej;
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, możliwość nadgodzin, wypłacane tygodniowo;
- Praca od 8.00 do 17.00 plus nadgodziny;
- Dodatek mieszkaniowy wolny od podatku w wysokości 168 Euro tygodniowo;
- Darmowy transport do i z pracy;
- Pomoc w zakwaterowaniu i wszelkich formalnościach;
- Szkolenie wprowadzające i stałe wsparcie w pracy.